אודות

'מד פרודקטס' הינה חברה לייבוא ושיווק  של מוצרים רפואיים שהוקמה מתוך הצורך לספק מוצרים אלו למרכזים רפואיים. חברת 'מד פרודקטס' הינה חברת בת בקבוצת 'עיניים', הכוללת מרכזים רפואיים שבבעלותם כ- 15 חדרי ניתוח ומבצעת פרוצדורות במגוון רחב של תחומים. ההיכרות רבת השנים של עולם הרפואה ,תוך הבנת הצרכים הרבים והמגוונים של הצוותים הרפואיים ,בשילוב העובדה כי המרכזים הרפואיים של הקבוצה מצויים בהסכמים עם קופות החולים וחברות הביטוח ,הביאה את קבוצת "עיניים" לידי החלטה לפתוח חברה בתחום היבוא והשיווק של מוצרים רפואיים.

גישה הוליסטית זו  הינה חלק עקרי באסטרטגיה שלנו וגם בתחום זה אנו חפצים לתת מענה איכותי וייחודי לצוותים הרפואיים של קבוצת "עיניים"  בפרט ולמרכזים הרפואיים בארץ ובחו"ל בכלל.

חברת 'מד פרודקטס' מפתחת ערכות לחדרי ניתוח ובכלל בהתאמה אישית, עבור צוות חדר ניתוח, כדי להקל ולייעל את תהליכי העבודה. המוצרים המשווקים עוברים בדיקות איכות ארוכות באופן מעשי בחדרי הניתוח, ע"י צוות הרופאים והאחיות במרכזים השונים של הקבוצה ורק לאחר התאמה אנו מספקים מוצרים,כגון: ערכות לניתוחי קטרקט, ערכות ניתוח להסרת משקפיים, לניתוחי הפלה, אורטופדיה, פלסטיקה , כירורגיה כללית ,לתחום האופטיקה ועוד .

חברת 'מד פרודקטס' מקפידה על איכות ואספקה של מוצרים בעלי תו תקן FDA  ו CE   בלבד.

כמו כן ,כחלק מתהליך העבודה שלנו אנו קשובים לצרכי הצוותים הרפואיים ומבצעים עימם בעת הצורך התאמה של מוצרים תוך שאנחנו מתעדכנים ומעדכנים במקביל בחידושים ובאפשריות השונות הקיימות בשוק.

'מד פרודקטס' שמה לה למטרה לתת מענה מקצועי, זמין, ואיכותי לצוותים המקצועיים בחדרי הניתוח ובכלל בתחום.

בידולה של החברה בא לידי ביטוי :

  • ניסיון רב במוצרים בחדרי הניתוח והתאמה מדויקת לצורך האמיתי
  • פיתוח והתאמה אישית ע"פ דרישות הלקוח
  • איכות ללא פשרות עם יצרניות  בעלות אישור FDA  ו CE
  • בעלי החברה הינם רופאים המבינים היטב את המשמעות של מוצרים מתאימים והחשיבות להצלחת הניתוח
  • שירות מקצועי ויעיל

החברה תספק את הזמנותיכם בזמן סביר לשביעות רצונכם מלאה תוך הקפדה על איכות המוצרים ועמידתם בכל תווי התקן.

03-6317801
בשעות הפעילות
ימים א׳-ה׳ 09:00-18:00